Гура вивів Шериф до наступного раунду відбору Ліги Європи: доля протистояння з Зірою вирішилася в серії пенальті

176
Ліга Європи. Фото: УЄФА
Молдавський Шериф, який тренує українець Юрій Гура, вийшов до другого раунду кваліфікації Ліги Європи, обігравши азербайджанську Зіру, де грає Ельдар Кулієв.

Сьогодні, 18 липня, відбулися матчі-відповіді першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Зокрема, в одному з поєдинків взяли участь український гравець та тренер.

Молдавський Шериф, який тренує український наставник Юрій Гура, на виїзді грав проти азербайджанської Зіри, у складі якої виступає український півзахисник Ельдар Кулієв.

У домашньому поєдинку молдавський клуб зазнав мінімальної поразки із рахунком 0:1, тому їхав до Азербайджану лише за перемогою.

Проте старт гри шокував підопічних Юрія Гури – молдавани пропустили вже на п'ятій хвилині.

Наприкінці першого тайму Сума залишив азербайджанців у меншості, що допомогло Шерифу після перерви.

На другу половину матчу Юрій Гура випустив Аюба Алачу, який спочатку на 54-й хвилині зрівняв рахунок, а потім віддав асист на Яде.

2:1 – Шериф зрівняв рахунок за сумою двох поєдинків. Однак на більше підопічні Гури не спромоглися, а Зіра встояла до серії пенальті.

В післяматчевих одинадцятиметрових ударах влучнішими були молдавани.

Ліга чемпіонів. Матч-відповідь

Зіра (Азербайджан) – Шериф (Молдова) – 1:2 (по пенальті 4:5)

Голи: Рафаель, 5 – Алач, 54, Яде, 77

За сумою двох поєдинків – 2:2

• Динамо Батумі, яке тренує українець Андрій Демченко, та Ордабаси, де виступають Артем Бесєдін, Євген Макаренко та Ігор Пластун, вилетіли із Ліги чемпіонів.
  • Криворізький Кривбас розпочне боротьбу з третього раунду кваліфікації Ліги Європи.