Динамо Батумі та Ордабаси вилетіли із Ліги чемпіонів: Демченко, Бесєдін та Ко продовжать виступи у Лізі конференцій

358
Ліга чемпіонів. Фото: Google
Динамо Батумі, яке тренує українець Андрій Демченко, та Ордабаси, де виступають Артем Бесєдін, Євген Макаренко та Ігор Пластун, вилетіли із Ліги чемпіонів.

Сьогодні, 17 липня, відбулися матчі-відповіді першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Зокрема, у двох поєдинках взяли участь українські гравці та тренер.

Артем Бесєдін, Євген Макаренко та Ігор Пластун у складі Ордабаси, чемпіонів Казахстану, завітали в гості до переможців чемпіонату Молдови – Петрокуба.

Перший поєдинок між командами завершився нульовою нічиєю, тому казахська команда мусила здобувати перемогу, аби продовжити участь у відборі Ліги чемпіонів.

Зазначимо, що усі три українці вийшли у стартовому складі своєї команди, однак не зуміли допомогти своєму клубу забити бодай один гол.

Натомість, Петрокуб скористався своїм моментом та забив на 34-й хвилині. Цей гол став вирішальним у протистоянні чемпіонів Молдови та Казахстану.

Ліга чемпіонів. Матч-відповідь

Петрокуб (Молдова) – Ордабаси (Казахстан) – 1:0

Гол: Лунгу, 34

За сумою двох поєдинків – 1:0

Ще в одному матчі Динамо Батумі, який тренує український фахівець Андрій Демченко, приймало в гостях болгарський Людогорець.

У першому поєдинку чемпіони Грузії зазнали поразки із рахунком 1:3 і мусили робити камбек на домашньому полі.

Грузинський клуб відкрив рахунок вже на третій хвилині, проте на більше не спромоглися. 1:0 – Людогорець йде далі.

Динамо Батумі (Грузія) – Людогорець (Болгарія) – 1:0

Гол: Мамучашвілі, 3

За сумою двох поєдинків – 2:3

• Зазначимо, що Ордабаси та Динамо Батумі візьмуть участь у другому раунді відбору Ліги конференцій.
  • Донецький Шахтар, який став чемпіоном України, отримав пряму путівку до групового етапу Ліги чемпіонів.
  • Київське Динамо розпочне боротьбу з другого раунду – першим суперником киян стане сербський Партизан.