Динамо здобуло перемогу в передостанній грі тренувального збору: деталі товариського матчу киян

359
Гравці киян. Фото: Динамо
Київське Динамо провело свій четвертий товариський поєдинок в рамках літнього навчально-тренувального збору – кияни обіграли південноафриканський Мамелоді Сандаунз.

Сьогодні, 17 липня, київське Динамо провело свій четвертий товариський поєдинок на навчально-тренувальному зборі в Австрії. Суперником киян став південноафриканський Мамелоді Сандаунз.

Динамо вийшло на матч у наступному складі: Нещерет – Волошин, Дячук, Біловар, Дубінчак – Андрієвський, Шапаренко, Лонвейк – Ярмоленко, Супряга, Діалло.

На другий тайм київський клуб з'явився з такими гравцями на полі: Моргун – Себальйос, Біловар, Дячук, Дубінчак – Андрієвський, Царенко, Лонвейк – Шепелєв, Супряга, Кабаєв.

Єдиний гол у зустрічі забив Самба Діалло, реалізувавши свій момент на 26-й хвилині матчу. 1:0 – мінімальна перемога киян.