«В останні 20 днів тиск на нас був великий»: Спаллетті прокоментував перемогу над Україною

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
139
0 голосів
«В останні 20 днів тиск на нас був великий»: Спаллетті прокоментував перемогу над Україною
Лучано Спаллетті, фото Google
Головний тренер збірної Італії Лучано Спаллетті прокоментував перемогу над Україною (2:1) у матчі кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року.

Лучано Спаллетті висловився про перемогу над Україною у відборі Євро-2024.

«Ми маємо бути задоволені, бо далеко не завжди вдається за всю гру не допустити жодного прострілу з боку суперника. Ми дозволили створити два моменти у першому таймі та пропустили дві контратаки у другому. Причепитися до цього не можна – команда добре провела гру.

На останніх хвилинах суперник залишав в атаці відразу кількох гравців, оскільки великої різниці, з яким рахунком програти, для нього не було. І все ж таки нам необхідно покращувати реалізацію і забивати третій-четвертий м’ячі, коли є така можливість».

Спаллетті також зазначив великий тиск на гравців збірної.

«В останні 20 днів тиск на нас був великий, і за короткий проміжок часу мені знадобилося багато в що вдатися. Дякую всьому штабу команди за ту допомогу, яку мені надавали протягом усього цього періоду», – сказав Спаллетті в коментарі для RAI.

  • Лідером групи С є збірна Англії, в якої в активі 13 очок. Далі розташувалися команди, у яких по сім балів – Італія, Україна та Північна Македонія.
  • У жовтні команда Сергія Реброва зустрінуться з Північною Македонією (14.10) та Мальтою (17.10). Домашній матч з італійцями Україна проведе 20 листопада.