«Мені все ще важко пояснити, чому так сталося у грі з Румунією»: Ребров підбив підсумки Євро для збірної України

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
209
2 голоси
«Мені все ще важко пояснити, чому так сталося у грі з Румунією»: Ребров підбив підсумки Євро для збірної України
Сергій Ребров. Фото: УЄФА
Головний тренер національної збірної України Сергій Ребров підвів масну риску під обговоренням виступів синьо-жовтої дружини на чемпіонаті Європи 2024 року.

Сергій Ребров витримав паузу та виважено і без емоцій прокоментував виступи національної збірної України на Євро-2024. Звинувачувати за фіаско на полях Німеччини керманич головної команди нашої країни нікого особисто не став.

«Ми не показали там усього свого потенціалу. Наша команда – одна з наймолодших на цьому турнірі, у неї є велика перспектива. Зрозуміло, усі очікували іншого результату вже зараз. І ми самі — тренери, гравці — теж засмучені.

Вважаю, що після першого матчу в групі ми зробили правильні висновки. Але мені все ще важко пояснити, чому так сталося в грі з Румунією… Ми розібрали з гравцями той перший матч і вже в другому, зі Словаччиною, показали іншу мотивацію. Те саме стосується й поєдинку з Бельгією».

Поділився Сергій Станіславович і найближчими планами.

«Зараз нам потрібно проаналізувати всі помилки й починати готуватися до осінніх матчів у Лізі націй. Ми повинні врахувати досвід, який отримали, та успішно розпочати перший для нашого тренерського штабу повноцінний робочий цикл на чолі збірної»,  – цитує Реброва пресслужба УАФ.

Україна стала першою командою в історії Євро, яка, набравши чотири залікові бали, фінішувала на останньому, четвертому місці у своєму квартеті та не зуміла пробитися до 1/8 фіналу континентального форуму.

Результати збірної України на Євро-2024

  • Румунія – Україна 3:0
  • Словаччина – Україна 1:2
  • Україна – Бельгія 0:0

Євро-2024. 1/4 фіналу

  • 5 липня. 19:00. Іспанія VS Німеччина
  • 5 липня. 22:00. Португалія VS Франція
  • 6 липня. 19:00. Англія VS Швейцарія
  • 6 липня. 22:00. Нідерланди VS Туреччина