Визначилися половина чвертьфіналістів Євро-2024: як закінчилося протистояння збірних Іспанії та Грузії

Аватар Артем Войцеховський Артем Войцеховський
662
Гол Родрі. Фото: УЄФА
Ім’я четвертого учасника чвертьфіналу з’ясовувалося в поєдинку триразового чемпіона Європи і дебютанта турніру. Компанію командам Швейцарії, Німеччини та Англії склала збірна Іспанії.

Суперник збірної Німеччини, яка учора перемогла збірну Данії, визначався в протистоянні Іспанії та Грузії.

Фаворит з перших хвилин зустрічі прогнозовано заволодів ініціативою, проте грузини відповідали регулярними контратаками. Одна з них закінчилася взяттям воріт. Какабадзе виконав простріл з правого флангу, а Ле Норман у боротьбі з Кварацхелією зрізав м’яча у власні в ворота – 0:1.

«Червона Фурія» відігралася незадовго до перерви – класний дальній постріл вдався Родрі – 1:1. На початку другого тайму Руїс вивів іспанців уперед, головою замкнувши навіс Ямала.

Останні питання в матчі зняв Ніко Вільямс, який технічно позбувся опонента і сильно пробив під поперечину – 3:1. Згодом свій автограф у воротах Мамардашвілі залишив ще й Ольмо.