Анчелотті розкритикував гравців Реала за гру у фіналі: що не сподобалося наставнику мадридців

397
Карло Анчелотті. Фото: Google
Головний тренер мадридського Реала Карло Анчелотті прокоментував перемогу мадридців (2:0) у фіналі Ліги чемпіонів над дортмундською Боруссією.

У суботу, 1 червня Реал Мадрид, за який виступає Андрій Лунін, обіграв дортмундську Боруссію (2:0) у фіналі Ліги чемпіонів сезону 2023/24.

Головний тренер мадридців Карло Анчелотті прокоментував перемогу своїх підопічних:

«У першому таймі нам довелося помучитися. У другому ми рідше втрачали м’яч і грали краще. Але це вже все дрібниці. Ми перемогли. Продовжуємо мріяти. Мені рівень нашої гри у першому таймі не подобався. Ми надто часто втрачали м'яч. І зовсім не доречно. Ми дали дортмундцям грати так, як вони хотіли – форсувати перехоплення та грати на контратаках.

Мені не потрібно було кричати в перерві, але треба було дещо прояснити. Довелося коригувати тактику. На щастя, це спрацювало. Усі вважали, що ми маємо виграти цей матч. Але ми могли легко програти. Боруссія боролася дуже гідно, нам довелося дуже непросто», – сказав Анчелотті після фіналу.

Зазначимо, що мадридський Реал виграв вже 15-й у своїй історії найпрестижніший європейський клубний турнір.