«Суфікс «-ук» видасть його»: Фаріон жорстко сказала все, що думає про Тимощука
![«Суфікс «-ук» видасть його»: Фаріон жорстко сказала все, що думає про Тимощука](https://sport-express.ua/img/news/Football/tymoshchuk.webp)
Ірина Фаріон поділилася своєю фаховою думкою щодо зрадника України Анатолія Тимощука, який від початку повномасштабної війни на території нашої держави тримає обітницю мовчання.
Колишній капітан Шахтаря спокійно працює на росії і робить вигляд, що не помічає злочинних дій РФ на своїй історичній батьківщині.
«Він продався москалям. Ця новина не пройшла повз мене, тому що я філолог і ідентифікую людей за прізвищами. Тимощук – це син Тимоші. Його прізвище свідчить про те, що він з Волині або з Гуцульщини.
Він може приховувати свою етнічність, говорити, що він москаль, великорос, але суфікс «-ук» видасть його. Тимощук – це яскравий зрадник, а це найогидніше, що може бути. Найвищий рівень моралі – це патріотизм, а таким людям, як Тимощук, руки не подають», – сказала Фаріон в інтерв'ю Sport-express.ua.
- Анатолій Тимощук є рекордсменом національної збірної України за кількістю проведених матчів у синьо-жовтій футболці: 144 поєдинки, чотири голи.
- УАФ позбавила колаборанта всіх футбольних нагород та рекордів за його мовчання стосовно війни в Україні.
- У структурі Cанкт-Петербурзького Зеніту Тимощук працює з 2017 року.
- За свою кар'єру Тимощук грав за такі клуби як донецький Шахтар (1997-2007), Зеніт (2007-2009, 2013-2015), мюнхенську Баварію (2009-2013), Кайрат з Казахстану (2015-2016) та луцьку Волинь (1995-1997).