Турнірна таблиця збірної України після нічиєї з Англією: команда Реброва зберегла друге місце у групі

8708
Гол Олександра Зінченка. Фото: GettyImages
Збірна України зіграла вже чотири матчі у кваліфікації на Євро-2024. На даний момент команда Сергія Реброва посідає друге місце у своєму квінтеті.

Сьогодні у групі С кваліфікації Євро-2024 відбулося два поєдинки. Збірна Англії втратила перші очки у цьому відборі, у польскому Вроцлаві зігравши внічию з командою України (1:1). На гол Олександра Зінченка своїм м'ячем ще до переви відповів Кайл Вокер.

В Скоп'є збірна Північної Македонії вирвала нічию в поєдинку з командою Італії (1:1). На початку другого тайму відзначився Чіро Іммобіле, а на 81-й хвилині неймовірний удар зі штрафного вдався Енісу Барді.

Таким чином синьо-жовта дружина зберегла триочковий відрив від Скуадри Адзурри. При цьому підопічні Лучано Спалетті досі мають гру у запасі.

Нагадаємо, що 12 вересня Італія та Україна зіграють один проти одного у Мілані (початок о 21:45).

Зазначимо, що напряму у фінальну частину чемпіонату Європи вийдуть команди, що посядуть перші два місця в кожній з груп. Ще три путівки на Євро-2024 будуть розіграні у стикових матчах, склад яких пов'язаний з результатами Ліги націй -2021/22.