Україна та Англія не виявили сильнішого: команди обмінялися голами в першому таймі

1942
Україна – Англія. Фото: Оксана Васильєва з Вроцлава
Завершився матч п'ятого туру кваліфікації до Євро-2024, де національна команда України зустрічалась зі збірною Англії. Поєдинок завершився нічиєю (1:1).

У суботу, 9 вересня, збірна України приймала Англію в рамках матчу відбору на чемпіонат Європи-2024.

Перший гол у матчі забили підопічні Сергія Реброва, яким вдалося відзначитися на 26-й хвилині гри. Розпочав комбінацію Віктор Циганков, який віддав передачу на Юхима Коноплю, що забігав по правому флангу. Крайній захисник в свою чергу відпасував в район 11-метрової позначки, куди увірвався Олександр Зінченко, який відправив м'яч у ворота Джордана Пікфорда.

На 41-й хвилині гри рахунок зрівняв захисник збірної Англії Кайл Вокер, якому вдалося відзначитися з передачі Гаррі Кейна.

Другий тайм пройшов на зустрічних курсах, проте голів команди більше не забивали. 1:1 – Україна з гарним результатом готується до матчу проти італійців.

Україна – Англія – 1:1

Голи: Зінченко, 30 – Уокер, 41

9 вересня. 19:00. Вроцлав. Стадіон «Тарчинський Арена»

Євро-2024. Кваліфікація. Група С:

1. Англія – 13 (5)
  2. Україна– 7 (4)
  3. Італія – 3 (2)
  4. Північна Македонія – 3 (3)
  5. Мальта – 0 (4)

Зазначимо, що сьогодні о 21:45 відбудеться ще один матч нашої групи – Північна Македонія прийматиме вдома збірну Італії.

• Для збірної України це четвертий поєдинок поспіль без поразок.
  • У наступному турі збірна України зіграє на виїзді проти Італії 12 вересня. Початок гри о 21:45.
  • Англійці також 12 вересня проведуть свій наступний матч – товариська гра проти Шотландії.