Лунін пропустив чотири голи від одного гравця: Реал втратив перемогу у грі з Вільярреалом

1347
Андрій Лунін. Фото: Google
Відбувся поєдинок в рамках 37-го туру чемпіонату Іспанії, в якому зустрілися Вільярреал та Реал Мадрид, за який виступає Андрій Лунін.

Сьогодні, 19 травня, відбувся поєдинок 37-го туру чемпіонату Іспанії, в якому зустрілися Вільярреал та Реал Мадрид.

Перша половина зустрічі подарувала фанатам одразу п'ять забитих м'ячів – на перерву команди пішли за рахунку 4:1 на користь мадридців.

Другий тайм розпочав із хет-трику нападника Вільярреала Серлота, який відзначився тричі впродовж восьми хвилин.

Зазначимо, що Андрій Лунін розпочав гру у стартовому складі і провів весь поєдинок.

Чемпіонат Іспанії. 37-й тур

Вільярреал – Реал Мадрид – 4:4

Голи: Серлот, 39, 48, 52, 56 – Гюлер, 14, 45+2, Хоселу, 30, Васкес 40

19 травня. 20:00. Вільярреал. Стадіон «Естадіо де ла Кераміка»

• Андрій Лунін у нинішньому сезоні зіграв за Реал 30 матчів, у яких він пропустив 28 м’ячів і 12 разів відіграв на нуль.
  • Угода українського голкіпера розрахована до літа 2025-го.
  • Наступний свій матч мадридці зіграють в Ла Лізі з Бетісом. Гра відбудеться 25 травня.
  • «Вершкові» з 96 очками в активі посідають перше місце в іспанській Прімері. Команда достроково стала чемпіоном Іспанії.