«Мудрик не зіграє в останньому турі»: українця замінили через підозру на струс мозку – як себе почуває вінгер

336
Михайло Мудрик. Фото: Челсі
Відбувся поєдинок в рамках 34-го туру чемпіонату Англії, в якому зустрілися Брайтон та Челсі, за який виступає український легіонер Михайло Мудрик.

Вчора, 15 травня, відбувся поєдинок 34-го туру чемпіонату Англії, в якому Челсі з мінімальним рахунком (2:1) обіграв Брайтон.

Михайло Мудрик вийшов у старті лондонського клубу, проте був замінений вже на 42-й хвилині після зіткнення із захисником суперників Таріком Лемпті.

ВІДЕО МОМЕНТУ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ У НАШОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ

Відомий спортивний лікар Дмитро Бабелюк заявив, що у гравця збірної України підозра на струс мозку.

Втрата Мудрика не вплинула на лондонців, які здобули вже четверту перемогу поспіль в рамках АПЛ.

У першому таймі Палмер відкрив рахунок в зустрічі, а вже всередині другої половини зустрічі Нкунку подвоїв перевагу.

Проте в доданий до другого тайму час Брайтон зусиллями Велбека зумів скоротити відставання.

АПЛ. 34 тур

Брайтон – Челсі – 1:2

Голи: Велбек, 90+8 – Палмер, 34, Нкунку, 64

Після поєдинку головний тренер Челсі Маурісіо Почеттіно розповів про стан Михайла:

«Ні, з ним не все в порядку, ми продовжуємо перевіряти його стан. У нього було легке запаморочення, але ми використали протокол вимушеної заміни з підозрою на струс мозку.

За правилами, якщо використовується така заміна, гравець не може виступати за команду в офіційних матчах наступні 7 днів. Тому він не зіграє в останньому турі. Сподіваюсь, там нічого страшного», – сказав Почеттіно.

• Михайло Мудрик провів у поточному сезоні за лондонців 41 матч у всіх турнірах, забив сім голів і зробив дві результативні передачі.
  • Челсі зіграв 37 поєдинків, набрав 60 очок і вийшов на шосте місце в турнірній таблиці АПЛ.
  • В останньому турі чемпіонату, який відбудеться 19 травня, лондонський клуб гратиме проти Борнмута.