Нападник Шахтаря відзначився дебютним голом у МЛС: відео точного пострілу «гірника» за океаном

181
Кевін Келсі. Фото: Google
Венесуельський форвард донецького Шахтаря Кевін Келсі відзначився першим голом за американський Цинциннаті у матчі 12-го туру МЛС проти Коламбус Крю (2:1).

Кевін Келсі вийшов на заміну на 67-й хвилині гостьового поєдинку з Коламбус Крю (2:1), а через сім хвилин відкрив рахунок у грі.

Це була друга гра нападника за нову команду. Загалом він провів на полі у двох зустрічах 51 хвилину.

Нагадаємо, що у кінці квітня Келсі став гравцем Цинциннаті. Американський клуб заплатив 650 тисяч за оренду нападника та має право викупу футболіста за сім мільйонів євро.

• У січні минулого року донеччани підписали Келсі за суму в один мільйон євро з Бостон Рівер.
  • В нинішньому сезоні венесуелець зіграв 20 матчів у всіх змаганнях, забивши в них один гол.
  • Контракт Келсі з «гірниками» розрахований до 31 грудня 2027 року. Transfermarkt оцінює футболіста у 1.5 мільйона євро.
  • Шахтар в минулому турі УПЛ обіграв Динамо (1:0) та став чемпіоном України.
  • Цинциннаті перебуває на другій позиції на Сході в МЛС, поступається три очки Інтеру Маямі, який має на гру більше.