Беседін приніс перемогу своїй команді першим голом у 2024-му: деталі українського дербі в чемпіонаті Казахстану

410
Артем Беседін. Фото: Google
Відбувся матч восьмого туру чемпіонату Казахстану між Ордабаси та Тоболом. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів – єдиний гол забив Артем Беседін.

У неділю, 12 травня, Ордабаси у домашньому поєдинку приймав Тобол в рамках восьмого туру казахської Прем'єр-ліги.

Господарі здобули мінімальну перемогу із рахунком 1:0. Єдиний гол у зустрічі забив український форвард Ордабаси Артем Беседін.

ГОЛ УКРАЇНЦЯ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ У НАШОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ

У матчі з Тоболом також взяв участь український захисник Ордабаси Ігор Пластун, а Євген Макаренко просидів поєдинок на лаві для запасних.

Зазначимо, що у складі гостей 85 хвилин відіграв колишній півзахисник збірної України Євген Шахов.

Казахська Прем'єр-ліга. Восьмий тур

Ордабаси – Тобол – 1:0

Гол: Бєсєдін, 21

• 28-річний форвард перервав свою безгольову серію, яка тривала з 22 жовтня 2023 року.
  • Востаннє він забивав за свій клуб у матчі 25 туру минулого чемпіонату проти карагандинського Шахтаря (3:1).
  • Ордабаси наразі займає п'яте місце в чемпіонаті Казахстану, набравши за сім зіграних матчів 12 очок.
  • Артем Бєсєдін за казахський клуб загалом провів 15 матчів, забивши три голи.
  • Нагадаємо, що форвард раніше (2016-2023) виступав за київське Динамо: 143 матчі, 35 голів.