Іспанія знищила Грузію із захисниками Шахтаря з рахунком 7:1: динамівець спостерігав за знущанням з лави запасних

Аватар Юрій Фесун Юрій Фесун
243
Грузія — Іспанія. Фото: Twitter
Збірна Іспанії здобула дуже впевнену перемогу у матчі кваліфікації до Євро-2024. «Фурія Роха» обіграла збірну Грузії на виїзді з рахунком 7:1.

Матч відбору до Євро-2024 в групі А, в якому зустрічались Грузія та Іспанія, завершився впевненою перемогою гостей з рахунком 1:7.  Вже в першому таймі іспанці відвантажили господарям чотири сухі м’ячі, дублем відзначився Альваро Мората.

В другому таймі грузини зуміли відіграти один м’яч, проте іспанці забивали ще тричі. Мората зумів оформити хет-трик.

Гравці донецького клубу Азаров та Гочолейшвілі вийшли зі стартових хвилин і відіграли 60 та 77 хвилин відповідно. Київський динамівець Цитаїшвілі, який виступає в оренді в Динамо Батумі, на полі не з’явився.

Грузія – Іспанія – 1:7

Голи: Чакветадзе 49 — Мората 22,  Квірквелія (автогол) 27, Ольмо 38, Мората 40, Мората 66, Вільямс 68, Ямал 74.

• Перший гол 16-річного Ямала. Він став наймолодшим автором голу в історії збірної Іспанії, побивши минулий рекорд 17-річного Гаві.
  • Наступний матч відбору Грузія проведе 12 вересня на виїзді зі збірною Норвегії. Наразі вони займають четверте місце в групі.
  • Іспанія зустрінеться зі збірною Кіпру.
  • Іспанці здобули шість очок і вийшли на друге місце в групі А. Лідирує у групі Шотландія, у якої після чотирьох ігор 12 очок.