Михайлюк узяв участь у другому матчі чвертьфінальної серії плей-оф НБА: як зіграли Бостон і Клівленд

75
Святослав Михайлюк. Фото: Бостон
У ніч на 10 травня відбулися матчі раунду чвертьфіналу плей-оф НБА – Бостон Селтікс за участі українця Святослава Михайлюка поступився Клівленду.

У ніч з 9 на 10 травня відбулися матчі чвертьфіналу плей-оф НБА. В одному із поєдинків Бостон, за який виступає українець Святослав Михайлюк, поступився Клівленду.

Протягом першої половини зустрічі ще була присутня інтрига – команди пішли на перерву перед третім періодом за рахунку 54:54.

Однак наступні дві дванадцятихвилинки пройшла за домінування Клівленду. Команда Михайлюка третій та четвертий період програла з одинаковою різницею в 12 очок.

Таким чином Клівленд здобув впевнену перемогу та зрівняв рахунок у серії – 1:1.

Зазначимо, що Святослав Михайлюк взяв участь в поєдинку. Український баскетболіст зіграв п'ять хвилин, здійснивши одне підбирання при одній втраті.

НБА. Плей-оф, 1/4 фіналу. Перший матч

Бостон – Клівленд – 94:118 (24:30, 30:24, 24:36, 16:28)

Рахунок в серії – 1:1

• Нагадаємо, що команда Михайлюка фінішувала на першому місці Східної конференції за підсумками регулярного чемпіонату.
  • Святослав вдруге вийшов у цьому плей-оф НБА. На цьому рівні українець досі проводив три матчі за Торонто в сезоні 2021/22.
  • Раніше український баскетболіст Бостона повторив особистий рекорд за кількістю набраних балів за матч НБА.
  • У наступний раунд вийде команда, яка швидше здобуде чотири перемоги.
  • Михайлюк вперше в кар’єрі зіграв у другому раунді плей-оф НБА.
  • Востаннє український баскетболіст грав в другому раунді плей-оф НБА у 2010 році – Кирил Фесенко в складі Юти проти Лейкерс.