Гол і п’ять асистів: захисник збірної України став свідком феєрії Мессі у перемозі з непристойним рахунком

727
Ліонель Мессі. Фото: ФК Інтер (Маямі)
У неділю, 5 травня, Інтер (Маямі) Сергія Кривцова дома розгромив Нью-Йорк Ред Буллз (6:2) у рамках Східної конференції МЛС. Ліонель Мессі забив гол та оформив п’ять асистів.

Інтер (Маямі) Сергія Кривцова розтрощив Нью-Йорк Ред Буллз (6:2) у матчі Східної конференції МЛС.

Український захисник провів матч у запасі, однак його партнери впоралися і самі.

Інтер пішов на перерву, поступаючись 0:1 після голу Данте Ванзейра, а в другому таймі усе перевернув вихід на зміну Матіаса Рохаса та геній Ліонеля Мессі.

Вже у дебюті другої 45-хвилинки Рохас відзначився з передачі великого аргентинця. Потім забив сам Мессі з паса свого друга Луїса Суареса.

Ближче до середини тайму ще раз ідентично спрацювала зв’язка Рохас – Мессі, після чого аргентинець виконав три асисти на хет-трик Суаресу.

У компенсований час гості зуміли відіграти один м’яч силами Еміля Форсберга, який реалізував пенальті.

Футбол. МЛС. Східна конференція

Інтер (Маямі) – Нью-Йорк Ред Буллз – 6:2

Голи: Рохас, 48, 62, Мессі, 50, Суарес, 69, 75, 81 – Ванзейр, 30, Форсберг, 90+7