Мессі зробив дубль з голів та асистів, а Кривцов не потрапив у заявку: як пройшов матч Інтера Маямі в МЛС

118
Ліонель Мессі. Фото: Google
32-річний український захисник Сергій Кривцов не потрапив у заявку на поєдинок Інтера з Маямі проти Нью-Інгленд Революшн. Гра завершилась перемогою клубу із Флориди.

Інтер Маямі в поєдинку регулярного чемпіонату МЛС зустрівся із Нешвіллом, здобувши впевнену перемогу.

У стартовому складі команди з Флориди вийшли Серхіо Бускетс, Ліонель Мессі та Луїс Суарес.

Жорді Альба пропускав гру через невеличке ушкодження. Також участь в матчі не взяв Сергій Кривцов, який продовжує відновлення після травми підколінного сухожилля.

Першими зуміли забити господарі, який відкрили рахунок вже на першій хвилині – відзначився Чанкалай.

Однак ще до перерви господарі зуміли відігратися – Ліонель Мессі забив на 32-й після асисту Тейлора.

У другому таймі аргентинська зірка оформила дубль, а потім відзначилася двома гольовими передачами на Кремаскі та Суареса.

4:1 – Інтер Маямі здобув впевнену перемогу та продовжує лідирувати у своїй конференції.

Футбол. МЛС. Регулярний чемпіонат

Нью-Інгленд Революшн – Інтер Маямі – 1:4

Голи: Чанкалай, 1 – Мессі, 32, 68, Кремаскі, 83, Суарес, 89

28 квітня. 02:30. Фоксборо. Стадіон «Жиллетт Стедіум»

• У своїй конференції Інтер Маямі наразі посідає перше місце з 21 очком в активі.
  • Наступною грою флоридської команди стане домашній матч МЛС проти Нью Йорк Ред Буллс. Поєдинок заплановано на 5 травня. Початок о 02:30 за київським часом.
  • У нинішньому сезоні Сергій Кривцов зіграв за Інтер Маямі вісім матчів в усіх офіційних поєдинках: без результативних дій.
  • Контракт гравця з клубом розрахований до 31 грудня 2024 року.