Рух та Минай зіграли внічию: львівський клуб втратив шанс відірватися від Полісся в боротьбі за єврокубки

114
Минай – Рух. Фото: Google
У матчі 25-го туру чемпіонату України закарпатський Минай приймав у домашньому поєдинку львівський Рух. Поєдинок завершився бойовою нічиєю.

Сьогодні, 22 квітня, відбувся матч 25-го туру УПЛ. Закарпатський Минай у домашньому поєдинку зіграв внічию з львівським Рухом.

Перший тайм пройшов за домінування львів'ян, які створили декілька моментів біля воріт Олександра Кемкіна.

Однак голів вболівальники у першій половині гри так і не побачили – 0:0 на табло.

Другий тайм зустрічі проходив за рівної кількості моментів. На 68-й хвилині Сергій Петько скористався одним із небагатьох шансів Миная та відкрив рахунок у матчі.

Проте менш, ніж через 10 хвилин Рух зумів відігратися – Ілля Квасниця забив після передачі Таллеса.

Голи можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Чемпіонат України. 25-й тур

Минай – Рух – 1:1

Голи: Петько, 68 – Квасниця, 77

22 квітня. 13:00. Минай. Стадіон «Минай-Арена»

• Нічия залишила Минай на 16-му місці в турнірній таблиці з 16 очками в активі. У Руху наразі 41 бал та п'яте місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України закарпатці зіграють у домашньому поєдинку проти Чорноморця. Гру заплановано на 27 квітня. Початок о 13:00.
  • Рух того ж дня прийматиме вдома Верес. Початок о 18:00.