Борнмут не зміг перемогти МЮ, хоча двічі вів у рахунку: Забарний провів 37-й поєдинок в сезоні

123
Ілля Забарний. Фото: Google
Відбувся поєдинок в рамках 33-го туру чемпіонату Англії, в якому зустрілися Манчестер Юнайтед та Борнмут, за який виступає український легіонер Ілля Забарний.

Сьогодні, 13 квітня, відбувся матч 33-го туру чемпіонату Англії.

Борнмут, за який виступає Ілля Забарний, у домашньому поєдинку зіграв внічию з Манчестер Юнайтед.

Перша половина зустрічі була доволі насиченою на моменти і вболівальники побачили одразу три забиті м'ячі.

На 16-й хвилині Домінік Соланке вивів Борнмут вперед, забивши після передачі Маркоса Сенесі.

На 31-й Манчестер Юнайтед зусиллями Фернандеша зрівняв рахунок, однак через п'ять хвилин Джастін Клюйверт забив другий гол «вишень».

Всередині другого тайму гості заробили пенальті, який реалізував Бруно, оформивши дубль.

Зазначимо, що український захисник вийшов у стартовому складі та провів на полі весь поєдинок.

Чемпіонат Англії. 33-й тур

Борнмут – Манчестер Юнайтед – 2:2

Голи: Соланке, 16, Клюйверт, 36 – Фернандеш, 31, 65 (пенальті)

13 квітня. 19:30. Борнмут. Стадіон «Віталіті Стедіум»

• У нинішньому сезоні Ілля Забарний зіграв за Борнмут 37 матчів та забив один м’яч
  • Transfermarkt оцінює 21-річного українського центрального оборонця в 25 мільйонів євро.
  • Контракт футболіста з англійським клубом дійсний до 30 червня 2028 року.
  • Борнмут наразі має 42 бали та посідає 12-ту сходинку в турнірній таблиці АПЛ.
  • У наступному турі підопічні Андоні Іраоли 21 квітня на виїзді гратимуть проти Астон Вілли. Старт гри заплановано на 17:00.