Колос та Металіст 1925 зіграли внічию: харківський та ковалівський клуби перервали серії із поразок

143
Колос – Металіст 1925. Фото: Google
У матчі 23-го турі чемпіонату України ковалівський Колос приймав у домашньому поєдинку харківський Металіст 1925. Поєдинок завершився бойовою нічиєю.

Сьогодні, 7 квітня, відбувся матч 23-го туру УПЛ. Ковалівський Колос у домашньому поєдинку зіграв внічию з харківським Металістом 1925.

Перший тайм не порадував фанатів великою кількістю моментів, оскільки команди намагалися грати обережно.

Однак Колос зумів забити бодай один один м'яч – Ранжел вивів ковалівців вперед після асисту Павла Оріховського.

Друга половина зустрічі розпочалася із доволі швидкого голу харків'ян. Андрій Борячук зрівняв рахунок у зустрічі вже на 47-й хвилині матчу чудовим ударом, яким ви можете насолодитися у нашому телеграм-каналі.

Більше голів команди не забивали – 1:1.

Чемпіонат України. 23-й тур

Колос – Металіст 1925 – 1:1

Гол: Ранжел, 23 – Борячук, 47

7 квітня. 15:30. Ковалівка. Стадіон «Колос»

• Ковалівський клуб перервав серію із чотирьох поразок поспіль в УПЛ, а харків'яни – двохматчеву.
  • Нічия підняла Колос на дев'яте місце в турнірній таблиці з 25 очками в активі. У Металіста наразі 17 балів та 15-е місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України Колос зіграє на виїзді проти Полісся. Гру заплановано на 14 квітня. Початок о 18:00.
  • Металіст 1925 через день поміряється силами з Дніпром-1 у формально домашній грі. Матч розпочнеться о 18:00.