Зінченко допоміг Арсеналу здобути виїзну перемогу над Брайтоном: як відіграв український легіонер

636
Олександр Зінченко. Фото: Арсенал
Відбувся поєдинок в рамках 32-го туру чемпіонату Англії, в якому зустрілися Брайтон та Арсенал, за який виступає український легіонер Олександр Зінченко.

Сьогодні, 6 квітня, відбувся матч 32-го туру чемпіонату Англії.

Арсенал, за який виступає Олександр Зінченко, у виїзному поєдинку здобув перемогу над Брайтоном, який очолює колишній тренер Шахтаря Роберто Де Дзербі.

Перша половина зустрічі була доволі насиченою на моменти, проте вболівальники побачили лише один забитий м'яч. На 33-й хвилині Букайо Сака реалізував пенальті та вивів Арсенал вперед.

Другий тайм проходив за сценарієм першого – обидва клуби грали в атакувальний футбол.

На 62-й хвилині Кай Хаверц подвоїв перевагу лондонської команди, а Леандро Троссард закрив усі питання на 86-й.

Зазначимо, що український захисник вийшов у стартовому складі та провів на полі 72 хвилини.

Чемпіонат Англії. 32-й тур

Брайтон – Арсенал – 0:3

Голи: Сака, 33 (пенальті), Хаверц, 62, Троссард, 86

6 квітня. 19:30. Брайтон. Стадіон «Амекс Стедіум»

• Олександр Зінченко в поточному сезоні зіграв за Арсенал 31 матч в усіх офіційних турнірах: один гол, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 42 мільйони євро.
  • Арсенал наразі має 71 очко та посідає першу сходинку в турнірній таблиці АПЛ.
  • У наступному турі підопічні Мікеля Артети 14 квітня прийматимуть вдома Астон Вілла. Старт гри заплановано на 18:30.