Звільнення Хацкевича у Заглембє: джерело повідомило нові подробиці відставки екстренера Динамо

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
768
1 голос
Звільнення Хацкевича у Заглембє: джерело повідомило нові подробиці відставки екстренера Динамо
Олександр Хацкевич. Фото: Google
З’явилися нові подробиці щодо звільнення колишнього тренера київського Динамо Олександра Хацкевича з посади наставника польського Заглембє з Сосновця.

Олександра Хацкевича звільнено з посади головного тренера Заглембє з Сосновеця. Ця новина сколихнула футбольний світ України, де білоруський фахівець довгий час грав та очолював столичне Динамо. 

Проте розтавання вийшло зовсім не мирним. Заглембє запропонував Хацкевичу розірвати контракт за обопільної згоди, який був укладений до кінця сезону. Однак білоруський наставник відмовився від цієї пропозиції, а тому отримає всю заробітну плату, яку мав заробити до кінця року. Про це повідомило Sport.ua.

Разом з Хацкевичем клуб залишить і спортивний директор Михайло Залевський, який також є білорусом. 

Крім того, Заглембє планує розлучитися з українськими футболістами, які приєдналися до команди під час зимового трансферного вікна. Олексій Довгий, Олексій Шевченко, Артем Полярус та Олексій Биков, ймовірно, покинуть клуб.

Новим головним тренером Заглембє став Марек Сагановскі, який запросив до себе у помічники ексгравця харківського Металіста Северина Ганцарчика.

Відзначимо, що ситуація навколо клубу стала напруженою після серії невдалих ігор та зростанням критики з боку вболівальників, що стало причиною нападу групи радикально налаштованих фанатів. Про це Олександр Миколайович розповів нашому сайту

  • Хацкевич провів на чолі польської команди шість матчів (дві нічиї та чотири поразки).
  • Заглембє посідає останню, 18-ту, сходинку в таблиці, маючи в активі лише 13 набраних балів.