Зінченку знайшли заміну у збірній України: журналіст дав пораду Реброву напередодні матчу проти Ісландії

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
4770
2 голоси
Зінченку знайшли заміну у збірній України: журналіст дав пораду Реброву напередодні матчу проти Ісландії
Микола Шапаренко. Фото: УАФ
Футбольний журналіст-блогер Михайло Співаковський вирішив пофантазувати, кого у порівнянні з грою проти Боснії і Герцеговини можна було б замінити на матч з Ісландією. Вибір пав на оборонця лондонського Арсенала Олександра Зінченка.

Михайло Співаковський, якому Сергій Ребров одного разу вже коректно припнув язика, знову має справу до головного тренера національної збірної України.

Він вирішив порадити спеціалісту, що було б непогано на поєдинок фінальної кваліфікації до Євро-2024 проти збірної Ісландії, випустити зі старту не Олександра Зінченка, а динамівця Миколу Шапаренка.

«Я бачу одну абсолютно очевидну заміну, яку б я зробив в цьому складі, якщо б я був Альбусом Станіславовичем. Я би замінив Зінченка на Шапаренка. 

Судаков залишив би свою функцію допоміжної опції при розіграші м’яча, Бражко - на своєму місці і Шапаренко – людина, яка може просувати м’яч», – розповів Співаковський в ефірі ТаТоТаке.

  • Зустріч фінальної кваліфікації до Євро-2024 між збірними України та Ісландії буде зіграна 26 березня і розпочнеться о 21.45 за київським часом.
  • Якщо команда Сергія Реброва зможе пробитися на турнір, то потрапить до групи з командами Бельгії, Словаччини та Румунії.
  • Чемпіонат Європи 2024-го року відбудеться в Німеччині з 14 червня по 14 липня.
X