Інтер Майамі з Кривцовим пробився до 1/4 фіналу Кубка чемпіонів: Мессі та Суарес влаштували феєрію

671
Сергій Кривцов та Ліонель Мессі. Фото: Google
У ніч з середи на четвер Інтер Маямі з українським захисником Сергієм Кривцовим, Ліонелем Мессі та Луісом Суаресом обіграв Нешвілл (3:1) та вийшов до 1/4 фіналу Кубку чемпіонів КОНКАКАФ.

У ніч на 14 березня відбувся поєдинок-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів КОНКАКАФ, у якому Інтер Маямі зустрівся з Нешвіллом.

Відзначимо, що перша гра між командами завершилася внічию з рахунком 2:2.

Яскрава гра колишніх зірок Барселони Ліонеля Мессі та Луіса Суареса, які забили по одному голу та віддали по одній результативній передачі, принесли Інтеру з Майамі перемогу над суперником. Ще один гол забив Тейлор.

Український захисник «чапель» Сергій Кривцов вийшов на поле з перших хвилин і був замінений на 77 хвилині.

Кубок чемпіонів КОНКАКАФ. 1/8 фіналу. Матч-відповідь.

Інтер Маямі – Нешвілл – 3:1 (перший поєдинок – 2:2)

Голи: Суарес, 8, Мессі, 23, Тейлор, 63 – Саррідж, 90+3

Завдяки цій перемозі Інтер Маямі пробився до чвертьфіналу престижного турніру, де він зустрінеться з переможцем пари Монтеррей – Цинциннаті (перший поєдинок – 1:0).

• Наступний матч команда Мессі, Суареса та Кривцова зіграє 16 березня проти Ді Сі Юнайтед.
  • У нинішньому сезоні у всіх турнірах Кривцов провів п’ять матчів, без результативних дій.
  • Контракт гравця з клубом дійсний до 31 грудня 2024 року. Transfermarkt оцінює футболіста у два мільйони євро.