Феєрія Суареса, гол Мессі та повний матч Кривцова: Інтер Маямі врятувався від поразки в Кубку чемпіонів

486
Сергій Кривцов та Ліонель Мессі. Фото: Google
У ніч з 7 на 8 березня Інтер Майамі з Сергієм Кривцовим та Ліонелем Мессі зустрічався з Нешвіллом в рамках 1/8 фіналу Кубка чемпіонів КОНКАКАФ. Гра завершилася внічию – 2:2.

Інтер Майамі цієї ночі протистояв Нешвілу на стадії 1/8 фіналу Кубка чемпіонів КОНКАКАФ. Команда Сергія Кривцова, Ліонеля Мессі та Луїса Суареса зіграла внічию з рахунком 2:2.

На четвертій хвилині матчу Шаффелберг вивів Нешвілл вперед, скориставшись провалом захисту Інтера, а на початку другого тайму все той же Шаффелберг забив другий гол у ворота команди Кривцова.

Але через п’ять хвилин Мессі відіграв один м'яч після результативної передачі Суареса, який врятував свою команду від фіаско. Уругваєць на останніх секундах замкнув навіс Бускетса.

Кривцов відіграв увесь поєдинок.

Кубок чемпіонів КОНКАКАФ, 1/8 фіналу, перший матч

Нешвілл – Інтер Маямі – 2:2

Голи: Шаффелберг, 4, 47 – Мессі, 52, Суарес, 90+5

• Доля протистояння визначиться у матчі-відповіді – Інтер Маямі прийме Нешвілл у себе вдома 14 березня.
  • У нинішньому сезоні у всіх турнірах Кривцов провів чотири матчі, без результативних дій.
  • Контракт гравця з клубом дійсний до 31 грудня 2024 року.
  • Transfermarkt оцінює футболіста у два мільйони євро.