Визначилися усі чвертьфіналісти Ліги чемпіонів: жеребкування наступного раунду відбудеться цієї п’ятниці

Аватар Артем Войцеховський Артем Войцеховський
494
Гравці Боруссії. Фото: УЄФА
Сьогодні до шістки найкращих клубів Старого Світу, які вибороли перепустки до чвертьфіналу найпрестижнішого клубного турніру Європи, доєдналися мадридський Атлетіко і дортмундська Боруссія.

Сьогодні, 13 березня, відбулися заключні матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Останні дві путівки до чвертьфіналу вибороли мадридський Атлетіко і дортмундська Боруссія.

Атлетіко домінував протягом більшої частини ігрового часу, але першими забили гості. Дімарко скористався класним пасом Барелли. Щоправда, вже за дві хвилини господарі відновили паритет. Грізманн розібрався в чужій штрафній зоні, виконавши прицільний удар з розвороту.

Після перерви команда Сімеоне збільшила тиск на ворота суперника і, врешті-решт, вирвалася вперед. Депай через вісім хвилин після виходу на заміну, перехитрив Зоммера, скориставшися тонкою передачею Коке.

У додатковий час противники обійшлися без голів, тож доля протистояння мала визначитися в серії пенальті, де фортуна була на боці Атлетіко.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу (матчі-відповіді)

Атлетіко (Іспанія) – Інтер (Італія) – 2:1 (пен. 3:2)

Голи: Грізманн, 35, Депай, 87 – Дімарко, 33.

13 березня. Мадрид. «Метрополітано».

Перший матч – 0:1.

Успіх Боруссії обумовив швидкий гол Санчо, який вразив ворота ПСВ вже на третій хвилині. Англійцю вдався несильний, але влучний удар з-за меж карного майданчику.

У компенсований час другого тайму капітан гостей де Йонг втратив вбивчу нагоду перевести гру в овертайм. Майже відразу наддосвідчений Ройс скористався помилкою захисника і добив голандців.

Боруссія Дортмунд (Німеччина) – ПСВ (Нідерланди) – 2:0

Голи: Санчо, 3, Ройс, 90+5.

13 березня. Дортмунд. «Сігнал Ідуна Парк».

• Боруссія Дормунд (Німеччина)

Атлетіко зіграє в чвертьфіналі Ліги чемпіонів вперше з 2022 року.

Боруссія пробилася до чвертьфіналу Ліги чемпіонів вперше за три роки.

• Жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться у швейцарському Ньоні о 13:00 у п’ятницю, 15 березня. Матчі цієї стадії пройдуть 9/10 та 16/17 квітня. Фінал турніру 1 червня прийматиме лондонський «Вемблі».