Дежавю захисника збірної України: ексзірка Шахтаря вдруге за місяць завдав йому поразки своїм голом в Австрії

225
Фернандо. Фото: РБ Зальцбург
У суботу, 9 березня, ЛАСК Максима Таловєрова вдома поступився РБ Зальцбург (0:1) у рамках 22-го туру чемпіонату Австрії. Єдиний гол забив ексфорвард Шахтаря Фернандо.

ЛАСК українського захисника Максима Таловєрова програв РБ Зальцбург (0:1) у 22-му турі австрійської Бундесліги.

Таловєров вийшов на поле у стартовому складі та відіграв 89 хвилин, після чого був замінений. Єдиним голом в зустрічі відзначився бразильський форвард Фернандо, який забив ще на першій хвилині.

Футбол. Австрійська Бундесліга. 22-й тур

ЛАСК – РБ Зальцбург – 0:1

Гол: Фернандо, 1

• Цікаво, що лише 2 лютого ці команди протистояли одна одній в аналогічному матчі у рамках 1/4 фіналу Кубку Австрії. Тоді гості також виграли (3:2). Таловєров вийшов на заміну на 81-й хвилині, а Фернандо оформив переможний дубль;
  • ЛАСК посідає третю сходинку у таблиці національної першості, маючи в активі 35 очок. Зальцбург йде на першій позиції – 50 балів;
  • Таловєров в цьому сезоні відіграв 25 матчів та забив один гол. Фернандо у десяти поєдинках відзначився п’ятьма голами та одним асистом;
  • Бразильський нападник виступав за Шахтар із 2018 по 2022 рр. із перервою на піврічну оренду до Спортінга у першій частині сезону 2019/20. У 69 матчах він відзначився 12 голами та шістьма асистами;
  • Таловєров потрапив до заявки національної збірної України на березневі матчі кваліфікації до Євро-2024.