Пропущені голи і грубий вердикт фанатів Бенфіки: Трубін провалив головне дербі Португалії у півфіналі Кубку

888
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
У четвер, 29 лютого, Бенфіка Анатолія Трубна програла Спортінгу (1:2) у лісабонському дербі в першому гостьовому матчі 1/2 фіналу Кубку Португалії. Фанати залишилися незадоволеними виступом українця.

Бенфіка Анатолія Трубіна поступилася Спортінгу (1:2) у першому матчі у рамках 1/2 фіналу Кубку Португалії.

Господарі відкрили рахунок у грі на дев’ятій хвилині, коли із пасу Мортена Х’юлманда відзначився Педру Гонсалвеш. Закріпив власну перевагу Спортінг на 54-й хвилині – після передачі Джина Катамо забив Віктор Дьокереш.

Єдиний гол у відповідь Бенфіка провела на 68-й хвилині, коли Фредрік Аурснес забив із передачі Анхеля Ді Марії.

• Sofascore оцінив гру Трубіна, який провів на полі увесь матч, на 6,7/10. Він зробив два сейви і віддав 96% точних передач.

Спортінг – Бенфіка – 2:1

Голи: Гонсалвеш, 9, Дьокереш, 54 – Аурснес, 68

Фанати Бенфіки після гри мали претензії до Трубіна, які висловлювали у коментарях в Х. Особливо не сподобалося їм, як українець діяв при третьому взятті воріт, коли на 90+3-й хвилині Нуну Сантушу вдався фантастичний удар із дальньої дистанції.

На щастя для «орлів», той гол не було зараховано.

Joel Enrique: «Невдалий матч для Трубіна»;

Thiago Marrafa: «Трубін зіграв слабко»;

To Encarnado: «Трубін замало рятував»;

Alberto Gouveia: «Трубін при третьому голі Спортінга виглядав дуже погано»;

Eusébio da Silva Ferreira: «Удару було завдано із центру поля, а він навіть не став стрибати».

• Трубін в цьому сезоні провів за Бенфіку 34 матчі, у яких пропустив 29 голів (13 матчів «на нуль»);
  • Матч-відповідь проти Спортінга вдома команда українця зіграє 3 квітня;
  • Найближчу гру Бенфіка проведе на виїзді проти Порту 3 березня у 24-му турі національної першості.