Евертон зіграв унічию з командою колишнього тренера Шахтаря: Миколенко не допоміг «ірискам» втримати перемогу

349
Віталій Миколенко. Фото: Google
Відбувся поєдинок в рамках 26-го туру чемпіонату Англії, в якому зустрілися Брайтон та Евертон, за який виступає український легіонер Віталій Миколенко.

Сьогодні, 24 лютого, відбувся матч 26-го туру чемпіонату Англії. Евертон, за який виступає Віталій Миколенко, у виїзному поєдинку зіграв унічию проти Брайтона.

Перша половина зустрічі пройшла за домінування господарів, які мали 10 ударів у власному активі – підопічні Шона Дайча не завдали жодного удару.

У другому таймі «іриски» зуміли вирівняти гру та навіть забити першими – Джаред Брентвейт забив гол на 73-й хвилині.

Наприкінці матчу гравець Брайтона Біллі Гілмор отримав червону картку, проте підопічні Роберто Де Дзербі зуміли у меншості на 90+5 хвилині зрівняти рахунок.

Зазначимо, що український захисник вийшов у стартовому складі та провів весь поєдинок.

Чемпіонат Англії. 26-й тур

Брайтон – Евертон – 1:1

Голи: Данк, 90+5 – Брентвейт, 73

24 лютого. 17:00. Брайтон. Стадіон «Амекс Стедіум»

• Віталій Миколенко в цьому сезоні провів у футболці Евертона 27 поєдинків в усіх турнірах, забивши два голи.
  • Контракт українця з ліверпульською командою розрахований до 30 червня 2026 року.
  • Евертон наразі має 21 очко та посідає 17 сходинку в турнірній таблиці з урахуванням штрафу в розмірі 10 балів за порушення фінансових правил АПЛ.
  • У наступному турі підопічні Шона Дайча прийматимуть вдома Вест Хем. Старт гри заплановано на 17:00 2 березня.