Зробив в дебютному матчі те, чого не зміг в Шахтарі за пів року: хавбек «гірників» забив перший гол в оренді

427
Деніл Кастільйо. Фото: ФК Партизан
Півзахисник Шахтаря Деніл Кастільйо, який нині на правах оренди виступає за Партизан, відзначився першим голом у дебютному матчі за сербський клуб.

У суботу, 17 лютого, Партизан обіграв ІМТ (5:2) у матчі 21-го туру чемпіонату Сербії.

Один з голів забив еквадорський опорний хавбек донецького Шахтаря Деніл Кастільйо, який виступає за Партизан на правах оренди. Ця гра стала для футболіста дебютною.

Кастільйо вийшов на заміну на 55-й хвилині, а свій гол провів на 86-й хвилині зустрічі.

Відео голу Кастільйо:

Партизан – ІМТ – 5:2 (2:0)

Голи: Северіна, 24, Ковачевич, 45+1, Захід, 67, Кастільйо, 86, Чжун, 90 – Маркович, 49 (аг), Лукович, 81 (пен.)