«Неймовірні враження»: стало відомо, чому ексгравець збірної України віддав перевагу Шахтарю, а не Динамо

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
136
1 голос
«Неймовірні враження»: стало відомо, чому ексгравець збірної України віддав перевагу Шахтарю, а не Динамо
Віктор Коваленко. Фото: Google
Перший тренер хавбека італійського Емполі Віктора Коваленка Володимир Володін розповів, чому ще в юному віці гравець віддав перевагу саме академії донецького Шахтаря, а не київського Динамо.

Свого часу одного з найперспективніших атакувальних півзахисників України, геть молодого блондина Віктора Коваленка, зумів заманити до себе Шахтар.

Донецький клуб до початку війни в 2014 році максимально динамічно розвивався і зміцнював свій склад не лише за рахунок багатомільйонних бразильців, а й активно працюючи на внутрішньому ринку, де вишукував юних талантів.

Як саме Коваленко опинився в Донецьку, детально розповів перший тренер Віктора Володимир Володін.

«Визначальну роль зіграли не якісь фінансові умови, а саме ставлення. Їхні скаути змалечку слідкували за ним, запрошували на перегляд, відразу видали форму. Ті їхні поля, бази… На дітей це справляло неймовірні враження», –  розповів Володін в інтерв'ю «Українському футболу».

  • Віктор Коваленко перебував у структурі донецького Шахтаря з 2014 по 2021 рр. Загалом у помаранчево-чорній футболці атакувальний півзахисник провів 199 поєдинків, у яких забив 32-ва голи та віддав 12 результативних передач.
  • У нинішньому сезоні Коваленко захищає кольори італійського Емполі: 11 матчів у всіх офіційних турнірах, два голи, одна результативна передача.
  • Transfermarkt оцінює 28-річного атакувального півзахисника в 1,7 млн євро.
X