Нарешті вийшов у старті, але отримав травму: Миколенко ризикує пропустити найближчі матчі збірної України

284
Віталій Миколенко, фото: Евертон
Евертон здобув вольову перемогу над Донкастером на виїзді в 1/32 фіналу Кубка англійської ліги (2:1). Українець Віталій Миколенко вперше в сезоні з'явився в стартовому складі.

Евертон разом із Миколенко переміг Донкастер в 1/32 фіналу Кубка англійської ліги.

Господарі відкрили рахунок наприкінці першого тайму. Евертон відігрався вже після перерви, свій дебютний гол у складі «ірисок» забив новачок Бету. Наприкінці другого тайму Арно Данджума приніс Евертону перемогу.

Віталій Міколенко вперше зіграв у офіційному матчі за клуб у новому сезоні. Проте ближче до кінця другого тайму Віталія змінив Джеймс Тарковські.

Як стало відомо згодом, українець зазнав пошкодження у грі. Скільки часу Віталій буде відновлюватися, поки невідомо.

• Миколенко лише нещодавно вилікувався після травми, яка була в нього перед початком нового сезону.
  • Віталій ризикує пропустити найближчі матчі збірної України, які пройдуть 9 та 12 вересня проти Англії та Італії.
  • Евертон програв всі три стартові матчі в АПЛ та займає останнє місце. У наступному матчі в АПЛ команда Миколенка зіграє на виїзді проти Шеффілд Юнайтед 2 вересня.