«Ми зуміли нав'язати ініціативу і контролювати матч»: тренер Віторії відзначив гру Трубіна проти його команди

179
Анатолій Трубін. Фото: Бенфіка
Головний тренер Віторії Гімараєш Алвару Пашеку прокоментував нічийний результат його команди проти Бенфіки (2:2), відзначивши гру Анатолія Трубіна.

Головний тренер Віторії Алвару Пашеку прокоментував матч між його командою та Бенфікою (2:2) в рамках 21-го туру чемпіонату Португалії.

Наставник відзначив гру українського голкіпера лісабонців Анатолія Трубіна:

«Цей результат абсолютно несправедливий для Віторії. Ми були кращою командою протягом 90 хвилин, сміливішою, були більш націлені на гол і створили більше можливостей. Воротар Бенфіки був найкращим гравцем на полі, це багато говорить про нашу гру. В першому таймі Бенфіка не могла дійти до фінальної третини поля, лише з допомогою стандартів.

Попри те, що стан газону був не найкращим, ми зуміли нав'язати ініціативу і контролювати гру. Я почувався сумно, коли прийшов у роздягальню, тому що відчував, що ми втратили два бали», – сказав Пашеку на післяматчевій пресконференції.

• Бенфіка посідає першу сходинку у таблиці, маючи в активі 52 очки.
  • Анатолій Трубін у нинішньому сезоні провів за «орлів» 29 матчів: пропустив 25 голів та 11 зустрічей відіграв «на нуль».