Трубін не відбив пенальті і пропустив два голи: які оцінки він отримав і з яким рахунком завершила гру Бенфіка

855
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
У неділю, 11 лютого, Бенфіка українського голкіпера Анатолія Трубіна в гостях розписала мирову із Вікторією Гімарайнш (2:2) у рамках 21-го туру чемпіонату Португалії.

Бенфіка Анатолія Трубіна зіграла внічию із Вікторією Гімарайнш (2:2) у 21-му першості Португалії. Український воротар провів на полі увесь матч.

Рахунок у матчі відкрили господарі завдяки пенальті, реалізованого Тіагу Сілвою на 35-й хвилині гри. Трубін вгадав напрямок удару, однак нічого не зумів вдіяти із сильним пострілом португальця.

Під завісу першого тайму статус-кво відновив Рафа Сілва, асистентом для якого виступив Анхель Ді Марія.

Вдруге Вікторія забила на 60-й хвилині гри. Відзначився Андре Сілва із паса Жоти Сілви. Однак вже за чотири хвилини команду підставив Тоні Боревкович, який був напряму вилучений з поля.

У меншості господарі не зуміли втримати переможний результат, пропустивши на 90-й хвилині від Артура Кабрала (асист Ді Марії).

• WhoScored оцінив гру Трубіна на 6,9/10;
  • Sofascore поставив українцю 7,2/10.

Вікторія Гімарайнш – Бенфіка – 2:2

Голи: Т. Сілва, 35 (пен.), А. Сілва, 60 – Р. Сілва, 41, Кабрал, 90

Вилучення: Боревкович, 64

• Бенфіка посідає першу сходинку у таблиці, маючи в активі 52 очки. Найближчий переслідувач Спортінг набрав таку ж кількість залікових балів, однак має один матч у запасі;
  • Трубін в цьому сезоні провів за «орлів» 29 матчів, у яких пропустив 25 голів, 11 зустрічей він відіграв «на нуль»;
  • Наступну гру Бенфіка проведе 15 лютого, коли у домашніх стінах зустрінеться із Тулузою у рамках першої зустрічі стикових матчів Ліги Європи.