Переміг українець: гравці топових команд у CS:GO визначили найкращого кіберспортсмена

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
1128
0 голосів
Переміг українець: гравці топових команд у CS:GO визначили найкращого кіберспортсмена
Олександр «s1mple» Костильов. Фото: Google
Учасники найкращих кіберспортивних команд світу відповіли на запитання, хто найкращий гравець у CS:GO на сьогоднішній день. Переможцем став українець.

Відомі гравці з кіберспортивного світу віддали належне нашому співвітчизнику – Олександру «s1mple» Костильову та назвали його найкращим у CS:GO. Про це повідомляє тік-ток акаунт Gamers8 Esports.

На друге місце гравці поставили переможця турніру Gamers8 – Матьє «ZywOo» Ербо. На третьому місці опинився Микола «dev1ce» Рітц. 

Нагадаємо, що капітану NAVI Олександру «s1mple» Коростильову в товариській грі не пощастило в одному з раундів. Спочатку граната залишила його з 1 HP, а потім неочікувано добила «флешка».

  • Раніше екстренер «Народжених перемагати» Михайло «Kane» Благінін став тренером команди Passion UA, яку заснував футболіст Олександр Зінченко.
  • 30 квітня 2018 року, «s1mple» став першим в історії гравцем, рейтинг якого був вище 1,50 на трьох чемпіонатах. При аналізі даної статистики співробітники HLTV.org розглядали тільки великі чемпіонати й брали до уваги гравців, які зіграли хоча б п’ять карт на турнірі.
  • 8 листопада 2018 року був зафіксований рекорд. Костильов став першим гравцем в історії Counter-Strike, якому вдалося досягти за рік (на 137 картах) різниці вбивств / смертей +1000. Попереднім рекордсменом в даній номінації був Марсело «coldzera» Давид з +768 за підсумками 2017 року.
  • В оновленому рейтингу Valve NAVI займають 11 місце.
  • В топ HLTV команда знаходиться на дев'ятому місці.
  • Наступний для NAVІ турнір, а саме ESL Pro League Season 18, стартує 30 серпня.
X