«Є багато спільного між футболом та CS»: тренер команди Зінченка розкрив секрети створення Passion UA

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
638
0 голосів
«Є багато спільного між футболом та CS»: тренер команди Зінченка розкрив секрети створення Passion UA
Олександр Зінченко та Михайло «Kane» Благінін. Колаж: «Спорт-Експрес»
Passion UA робитиме ставку на українських гравців, а засновник колективу Олександр Зінченко, за словами тренера команди Михайла «Kane» Благініна, не бачить у цьому бізнес-проєкт.

Михайло «Kane» Благінін, який є тренером команди Олександра Зінченка Passion UA, розкрив секрети створення даного колективу.

За словами Kane, знайомство з Зінченком було випадковим:

«Мені написав Арсеній «ceh9» Триноженко і повідомив про те, що Зінченко хоче сформувати власну команду і шукає головного тренера, та запропонував мені поспілкуватись». 

Розмова з командою переконала Михайла в співпраці:

«Ми провели співбесіду, де я для себе зрозумів, що це насправді люди, які готові зробити все необхідне, щоб досягти успіху у цій ніші, тож прийняв рішення йти спільним шляхом».

Kane також розповів, яке ставлення до цього проєкту має сам Зінченко:

«Я вважаю, що перш за все це захоплення, є багато простіших бізнес-проектів, ніж команда у CS. Але також є багато спільного між футболом і CS, у тому числі у відтворенні колективу, який прагне перемагати».

Колектив футболіста Арсеналу, за словами тренера, розуміє, що робота над Passion UA потребуватиме часу:

«Людям, які заходять у цю сферу, потрібно розуміти, що це є довгостроковий проект, який у перші роки свого існування, скоріш за все, буде лише приносити витрати. Але команда Зінченка добре все спланувала і вони приймають ці ризики, сподіваючись пройти весь шлях до прибуткової команди».

Наостанок в інтерв’ю порталу Gameinside Благінін розповів, якими факторами буде керуватися команда при укомплектуванні складу:

«Основу мають складати українські гравці, ми можемо розглядати гравців з інших країн, але перш за все наш клуб є українським і має діяти відповідно до цього значення».

  • Раніше стали відомі імена тих, хто представлятиме Passion UA.
  • Як гравець «Kane» представляв pro100 та Virtus.pro.
  • З 2016 року був тренером п'яти команд, якщо не враховувати Passion UA.
  • В минулому «Kane» працював з FlipSid3, Gambit, NAVI, The Incas, EC Kyiv.
X