«Люди Володимира зробили все, щоб розколоти нашу команду»: промоутер Повєткіна згадав, як Кличко переміг росіянина

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
538
0 голосів
«Люди Володимира зробили все, щоб розколоти нашу команду»: промоутер Повєткіна згадав, як Кличко переміг росіянина
Володимир Кличко та Олександр Повєткін. Фото: Google
Російський промоутер Володимир Хрюнов, один з організаторів бою в суперважкій вазі між Володимиром Кличком і Олександром Повєткіним, розповів, як команда українського боксера посприяла поразці представника рф.

Володимир Кличко зустрівся у ринзі з Олександром Повєткіним восени 2013 року. Війни на Донбасі ще не було, Крим не окупували російські війська, але напруга у спорті з росіянами була завжди.

Хрюнов зізнався, що приклав максимум зусиль, щоб бій відбувся у рф, але команда Кличка внесла розкол до табору Повєткіна.

«Я хотів, щоб Саша переміг, щоб бій пройшов у Росії, я виграв промоутерські торги... А далі з'явилася велика кількість людей із різними цілями. Багато хто був зацікавлений у заробітку на самому процесі, команда Кличка зробила все, щоб нашу команду розколоти, і в них це вийшло».

Промоутер російського боксера звинуватив у поразці свого підопічного не силу Володимира Кличка чи його майстерність, а одного з тренерів свого бійця, побачивши у цьому участь нашого чемпіона.

«Нам не потрібно було брати в команду Стейсі Маккінлі. Це була помилка. Це був прямий вплив Кличка на всю підготовку. Потім почалася чехарда зі спаринг-партнерами. 

Думаю, що йому могли навіть заплатити за це. Мені про це говорив ще Султан Ібрагімов, що вони виявляли вплив на одного зі своїх тренерів з боку Кличка. У підсумку ні підготовки, ні плану, нічого не існувало», — сказав Хрюнов в інтерв’ю Матч ТВ.

Нагадаємо, що 5 жовтня 2013 року в Москві в поєдинку за титули WBA super, IBF, WBO, IBO і за версією журналу The Ring Володимир Кличко переміг Повєткіна одноголосним рішенням суддів: 119-104, 119-104, 119-104, 119-104.

X