Як Ломаченко зміг виїхати з України на підготовку до бою з Камбососом? Шатернікова відверто пояснила

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
3472
3 голоси
Як Ломаченко зміг виїхати з України на підготовку до бою з Камбососом? Шатернікова відверто пояснила
Василь Ломаченко, фото: Getty Images
Віцепрезидентка Національної ліги професійного боксу України та єдина зі співвітчизниць чемпіонка світу з боксу Аліна Шатернікова розповіла, як Василь Ломаченко зумів покинути нашу країну та поїхати на підготовку до бою з Джорджем Камбососом.

В Україні майже два роки триває кровопролитна війна з путінськими окупантами. Для оборони держави запроваджена мобілізація чоловіків, яка забороняє їм покидати нашу країну.

Але у ЗМІ періодично з'являються новини про те, що спортсмени примудряються виїхати за кордон, а деякі, як, наприклад, Михайло Мудрик, Артем Довбик та Анатолій Трубін, навіть залишаються там та виступають у європейських футбольних клубах.

Василь Ломаченко також покинув Україну та вирушив на підготовку до свого поєдинку з австралійцем Джорджем Камбососом. Як колишній чемпіон зміг це зробити? Система «Шлях»? А, може, навіть незаконний спосіб?

Редактор сайту Sport-express.ua Євгеній Чепур поспілкувався з єдиною нашою співвітчизницею, яка стала чемпіонкою світу з професійного боксу, а нині займає посаду Віцепрезидентки Національної ліги професійного боксу України, Аліною Шатерніковою на цю тему.

«Вася Ломаченко зараз виїхав, він тренується у США. Я готувала разом з Міністерством молоді і спорту України документи на його виїзд, на дозвіл. Ми спочатку отримали дозвіл від Міністерства оборони України, тому що Василь Ломаченко - солдат військової частини. Тобто, Умеров дозволив йому виїхати у відрядження на учбово-тренувальні збори.

А потім через Мінмолодьспорту ми готували документи щодо перетину кордону. Василь виїхав і зараз він готується до поєдинку з Джорджем. Дай Боже, щоб все склалося. Я також збираюся на цей бій, мене запрошено. Дуже вірю, що в цьому році Василь Ломачено знову стане чемпіоном світу з професійного боксу», – сказала Шатернікова.

  • Поєдинок Василя Ломаченка з Джорджем Камбососом за титул чемпіона світу за версією ІВЕ пройде 12 травня.
  • Попередній бій українець проводив за титул абсолютного чемпіона з американцем Девіном Хейні та поступився йому одноголосним рішенням суддів.
  • Австралієць в останньому бою переміг британця Максі Хьюза.