Нові Усики та Ломаченки: збірна України здобула 21 медаль на міжнародному турнірі – підсумкове місце команди

581
Збірна України з боксу. Фото: ФБУ
Збірна України з боксу виграла 21 медаль на Меморіалі Іштвана Бочкаї, який відбувся у Дебрецені (Угорщина). Сумарно було виграно вісім золотих нагород.

Збірна України виграла 21 нагороду на боксерському Меморіалі Іштвана Бочкаї у Дебрецені (Угорщина). Ці змагання стали першими для синьо-жовтих у 2024 році.

До заявки команди на цей турнір потрапили 26 боксерів: 14 чоловіків та 12 жінок. Всього у турнірі взяли участь 125 спортсменів з 11 країн.

Чоловіки виграли 11 медалей, посівши друге загальнокомандне місце у турнірі.

• Золото: Ельвін Алієв (67 кг), Юрій Захарєєв (71 кг), Павло Іллюша (75 кг), Данило Жасан (86 кг), Дмитро Ловчинський (+92 кг);
  • Срібло: Андрій Тишковець (48 кг), Дмитро Куля (75 кг), Олександр Гриців (+92 кг);
  • Бронза: Руслан Цикало (60 кг), Данило Заморило (63.5 кг), Максим Кофан (80 кг).

Жінки виграли десять медалей, також посівши друге загальнокомандне місце у турнірі.

• Золото: Ольга Шалімова (48 кг), Ірина Луцак (81 кг), Марія Ловчинська (+81 кг);
  • Срібло: Анна Охрей (60 кг), Анастасія Саранюк (70 кг);
  • Бронза: Тетяна Коб, Ярослава Маринчук (обидві – 50 кг), Анастасія Ковальчук (54 кг), Анастасія Черноколенко (66 кг), Кароліна Махно (75 кг).

Зазначимо, що у 2024 році збірна України візьме участь у кваліфікаційних турнірах на Олімпіаду-2024: 29 лютого – 12 березня в Італії та 23 травня – 3 червня в Таїланді.

Нині Україна здобула одну ліцензію на ОІ у боксі – участь у змаганнях гарантував Олександр Хижняк.