Сулейман емоційно відреагував на вчинок Усика: президент WBC дізнався про відмову від пояса із соцмереж
Президент WBC Маурісіо Сулейман прокоментував рішення Олександра Усика звільнити титул організації, зізнавшись, що він дізнався про це з соцмереж. Його цитує BOXING n BBQ:
«Важко описати словами відчуття, коли відкриваєш соціальні мережі й бачиш, що чемпіон світу в надважкій вазі просто відмовився від пояса. Жодного телефонного дзвінка, жодного листа, жодного попередження».
Також президент організації поділився думками про зміни в боксі останнім часом та оцінив українського чемпіона, згадавши його людські якості та характер:
«Такий зараз час: коли боксери тільки починають кар’єру, вони скромні, голодні до перемог, вдячні та віддані. Потім гроші змінюють усе. Я впевнений, що Олександр Усик – особлива людина, він завжди був привітним і хорошою людиною. Бажаю йому успіхів як у рингу, так і поза ним».
- Боксерський журналіст та коментатор Майкл Монтеро оцінив можливі варіанти суперників для українського боксера наприкінці його кар'єри.
- Українські шанувальники боксу відреагували на рішення Олександра Усика добровільно звільнити свої чемпіонські титули у надважкій вазі.
- Колишній чемпіон світу Олександр Гвоздик в інтерв’ю сайту Sport-express.ua висловився про рішення Олександра Усика залишити свої пояси.