«Дати Джошуа можливість поборотися»: Лапін озвучив несподівану причину здачі Усиком своїх титулів
Директор команди боксера суперважкої вагової категорії Олександра Усика – Сергій Лапін – прокоментував рішення українця здати свої чемпіонські пояси.
Сергій Лапін, який є директором команди Олександра Усика, в інтерв’ю ESPN висловився про рішення бійця залишити титули WBA, WBC та IBF.
«Як спортивний директор Усика, можу сказати, що це рішення було прийнято з думками про майбутнє надважкої ваги. Олександр звільнив титули організацій, щоб дати Ентоні Джошуа можливість поборотися за них і знову об'єднати».
Функціонер пояснив, що далі планує робити Усик. До речі, його вже викликав на матч-реванш нідерландець Ріко Верховен (1-1, 1 КО), тільки-но дізнавшись про доленосний крок українця.
«Щодо самого Олександра, то його метою завжди було завершити свою легендарну кар'єру фінальними боями у Сполучених Штатах, де він хоче написати останній розділ своєї боксерської спадщини».
- На рішення Усика в ексклюзивному інтерв’ю сайту Sport-Express.ua відреагував Олександр Гвоздик;
- Усик та Джошуа билися у вересні 2021 року та у серпні 2022-го за титули WBA, WBO та IBF;
- Перший матч українець виграв за очками одноголосним рішенням суддів, а другий – за очками роздільним рішенням суддів;