«Дати Джошуа можливість поборотися»: Лапін озвучив несподівану причину здачі Усиком своїх титулів

Аватар Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
9
1 голос
«Дати Джошуа можливість поборотися»: Лапін озвучив несподівану причину здачі Усиком своїх титулів
Олександр Усик та Ентоні Джошуа. Фото: Getty Images
Директор команди боксера суперважкої вагової категорії Олександра Усика – Сергій Лапін – прокоментував рішення українця здати свої чемпіонські пояси.

Сергій Лапін, який є директором команди Олександра Усика, в інтерв’ю ESPN висловився про рішення бійця залишити титули WBA, WBC та IBF.

«Як спортивний директор Усика, можу сказати, що це рішення було прийнято з думками про майбутнє надважкої ваги. Олександр звільнив титули організацій, щоб дати Ентоні Джошуа можливість поборотися за них і знову об'єднати».

Функціонер пояснив, що далі планує робити Усик. До речі, його вже викликав на матч-реванш нідерландець Ріко Верховен (1-1, 1 КО), тільки-но дізнавшись про доленосний крок українця.

«Щодо самого Олександра, то його метою завжди було завершити свою легендарну кар'єру фінальними боями у Сполучених Штатах, де він хоче написати останній розділ своєї боксерської спадщини».

  • На рішення Усика в ексклюзивному інтерв’ю сайту Sport-Express.ua відреагував Олександр Гвоздик;
  • Усик та Джошуа билися у вересні 2021 року та у серпні 2022-го за титули WBA, WBO та IBF;
  • Перший матч українець виграв за очками одноголосним рішенням суддів, а другий – за очками роздільним рішенням суддів;
Букмекери України
Реклама
GGbet
9.9
150000 грн
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри