Збірна України здобула 18 медалей на молодіжному ЧС з тайського боксу: синьо-жовті – в топ-5 медального заліку

435
Молодіжна збірна України з тайського боксу. Фото: УФТБ
За підсумками молодіжного чемпіонату світу з тайського боксу, що проходив у Туреччині, збірна України записала до свого доробку 18 медалей різного ґатунку.

З 29 вересня по 8 жовтня у турецьких містах Кемер та Анталья проходив чемпіонат світу з тайського боксу серед молоді та юніорів. За його підсумками збірна України здобула 18 нагород.

• Вадим Павлов (75 кг, 14-15).

Даний медальний доробок спортсменів дозволив посісти збірній України четверте місце у загальнокомандному медальному заліку.

Золотий призер Радомир Дикун також за свій виступ отримав нагороду «Висхідна зірка».