Леннокс Льюїс висловив захоплення Усиком: прогноз останнього абсолюта у надважкій вазі на бій українця проти Ф'юрі

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
2183
0 голосів
Леннокс Льюїс висловив захоплення Усиком: прогноз останнього абсолюта у надважкій вазі на бій українця проти Ф'юрі
Олександр Усик та Тайсон Ф’юрі. Фото: Google
Колишній абсолютний чемпіон світу Леннокс Льюїс поділився думками щодо бою володаря титулу WBC Тайсона Ф'юрі проти чемпіона WBA, WBO, IBO та IBF у надважкій вазі Олександра Усика.

Леннокс Льюїс розповів про власні очікування від поєдинку за титул абсолютного чемпіона світу між Тайсоном Ф'юрі (34-0-1, 24 KO) і Олександром Усиком (21-0, 14 КО):

«Безумовно, 60-40 на користь Ф’юрі, ви не знаєте, який вид Ф’юрі з’явиться. Однак не сприймайте Усика легковажно. Не думайте, що він зовсім поза боротьбою. Все може статися, стилі створюють бої, і тому ми в захваті від цього бою. У кожного суперника є різні переваги.

Я думаю, що більший чоловік виграє, тому що він має більші навички, він може робити все, що завгодно. Вміє боксувати близько до суперника, на відстані, зліва, справа, а також може добре пересуватися».

Колишній абсолютний чемпіон світу розповів, що захоплюється українським боксером:

«Я люблю Усика, вважаю його великим чемпіоном. Він був абсолютним чемпіоном у крузервейті, тепер він намагається стати дворазовим абсолютом. Це завжди складно, але якщо є людина, здатна це зробити, то це він. Усик добре рухається, фінтить і завдає комбінаційних ударів – це те, що потрібно на цьому рівні, щоб бути великим.

Його ніколи не можна залякати. Ви ніколи не зможете залякати абсолютного чемпіона, тому що він знає, що означає бути таким і йому подобається ця позиція. Він не знає, як це бути другим номером, він знає тільки номер один», – сказав Леннокс Льюїс в коментарі для The Ring.

Нагадаємо, що бій між Олександром Усиком та Тайсоном Ф'юрі відбудеться 18 травня. Переможець поєдинку стане першим з 1999 року після Леннокса Льюїса абсолютним чемпіоном світу в надважкій вазі.