Дружина Ф'юрі розповіла про ставлення британця до бою з Усиком: чи є зміни у поведінці боксера перед поєдинком

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
3040
1 голос
Дружина Ф'юрі розповіла про ставлення британця до бою з Усиком: чи є зміни у поведінці боксера перед поєдинком
Тайсон Ф’юрі та Олександр Усик. Фото: Google
Дружина чемпіона світу у надважкій вазі за версією WBC Тайсона Ф’юрі Періс Ф’юрі поділилася думками про бій за абсолютне чемпіонство у надважкій вазі між Олександром Усиком та британським боксером.

Періс Ф’юрі поділилася очікуваннями від поєдинку за титул абсолютного чемпіона світу між Тайсоном Ф'юрі (34-0-1, 24 KO) і Олександром Усиком (21-0, 14 КО):

«Я думаю, що все так само. Він регулярно б’ється і він буде битись за звання абсолютного чемпіона, чемпіона у надважкій вазі. Це не відчувається настільки шалено захоплююче, як я, можливо, думала. Але я знала, що Тайсон хотів це зробити, я казала раніше, що єдиний бій, який він справді хотів зробити – це цей.

Все буде добре. Я знаю, що у його голові, я думаю, що він трохи більше очікує цей поєдинок, ніж кілька попередніх. Це буде гарний бій», – заявила дружина чемпіона світу у надважкій вазі за версією WBC

Нагадаємо, що Олександр Усик та Тайсон Ф’юрі 18 травня в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді будуть битися за звання абсолютного чемпіона світу у суперважкій вазі.

  • Востаннє українець бився наприкінці серпня, відправивши Данієля Дюбуа в нокаут у дев'ятому раунді.
  • Британець провів свій останній бій у жовтні, здобувши перемогу над Френсісом Нганну.
  • Зазначимо, шо переможець бою стане першим з 1999 року після Леннокса Льюїса абсолютним чемпіоном світу в надважкій вазі.