Підручний повторив результат Джими в мас-старті City Biathlon у Вісбадені: українець – в топ-10

456
Дмитро Підручний. Фото: Google
Український біатлоніст Дмитро Підручний фінішував восьмим у чоловічому мас-старті виставкового турніру City Biathlon 2023, що проходив у німецькому Вісбадені. Раніше аналогічний результат показала Юлія Джима.

Раніше ми інформували про результати жіночого мас-старту виставкового турніру City Biathlon 2023, який відбувався у німецькому Вісбадені. Українська біатлоністка Юлія Джима за його підсумками фінішувала восьмою.

Втім, Джима не була єдиною серед українців, які брали участь у даних змаганнях. У чоловічому мас-старті вийшов капітан збірної України Дмитро Підручний, але для нього гонка почалася невдало.

Перша стрільба лежачи українцю не підкорилася, Підручний трьома запасними патронами не зумів закрити три мішені, через що біатлоністу довелося відстоювати 10-секундний штраф.

Далі Підручний користувався вже чужими помилками та був більш точним у стрільбі. Втім, на передостанньому вогневому рубежі українець знову не впорався з мішенями і відстав від суперників більш ніж на дві хвилини. Як підсумок – восьме місце.

Переміг у гонці норвежець Стурла Легрейд, для якого мас-старт виявився настільки легким, що на останньому колі він витратив приблизно сорок секунд на привітання з глядачами, зазначає сайт biathlon.com.ua.

City Biathlon 2023 (Вісбаден). Мас-старт. Чоловіки

1.  Стурла Легрейд (Норвегія) (0+3)  25:19,7

2.  Роман Реєс (Німеччина) (0+8)  +7,2

3.  Тар'єй Бьо (Норвегія) (2+7)  +19,1

8.  Дмитро Підручний (Україна) (2+12)  +2:16,6

• Офіційні змагання нового сезону розпочнуться 24 серпня.
  • В цей день у словацькому Брезно-Осрблі пройдуть перші гонки Чемпіонату світу з літнього біатлону.