«На фінішному колі виклався на максимум»: Мандзин прокоментував 12-те місце у спринті

291
Віталій Мандзин, фото: Google
У спринті на чемпіонаті Європи з біатлону 20-річний біатлоніст Віталій Мандзин став найкращим у збірній України, показавши 12-й результат.

Мандзин став найкращим у спринті серед спортсменів збірної України. Біатлоніст прокоментував своє 12-те місце.

«Сьогодні спринт був досить важким фізично. І хоча траса дозволяла показати кращий результат, мені здається, що індивідуальна гонка дала сьогодні про себе знати, тому фізично було дуже складно. На фінішному колі виклався на максимум, як міг, то на фінішній лінії вже впав зовсім без сил.

Сьогодні було на пристрілці досить складно через вітер. Ледь не кожної хвилини пориви змінювали свій напрямок. Навіть найлегші пориви дуже сильно здували патрон, тому було складно пристрілятися», – сказав Мандзин в коментарі для biathlon.com.ua.

• Дмитро Підручний дістався фінішу першим з українців. Він припустився однієї хиби на обох вогневих рубежах та замкнув топ-20 у фінішному протоколі.
  • У словацькому Брезно-Осрблі пройшов жіночий спринт в рамках чемпіонату Європи з біатлону – Христина Дмитренко фінішувала на третьому місці, вигравши «бронзу».