Дмитренко виграла «бронзу» чемпіонату Європи з біатлону: Україна здобула першу медаль на континентальній першості

507
Христина Дмитренко. Фото: Google
У словацькому Брезно-Осрблі пройшов жіночий спринт в рамках чемпіонату Європи з біатлону – Христина Дмитренко фінішувала на третьому місці, вигравши «бронзу».

У словацькому Брезно-Осрблі завершився жіночий спринт в рамках чемпіонату Європи з біатлону.

Україну у змаганні представляли семеро біатлоністок: Олександра Меркушина, Любов Кип'яченкова, Анна Кривонос, Олена Городна, Анастасія Меркушина, Христина Дмитренко та Ірина Петренко.

Зазначимо, що чинною чемпіонкою Європи у спринті була Анастасія Меркушина.

Христина Дмитренко завершила свій виступ на проміжному першому місці, однак не зуміла зберегти його – українку випередили норвежки Іда Лієн і Марен Кіркейде.