Рокові штрафні кола: три українки виступили у масстарті на Кубку світу з біатлону

1424
Юлія Джима. Фото: Getty Images
Українські біатлоністки Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Ірина Петренко завершили масстарт в рамках етапу Кубка світу з біатлону в Антгольці. Найвище фінішувала Джима, яка завершила перегони 13-ю.

Біатлоністки Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Ірина Петренко провели останні перегони етапу Кубка світу з біатлону в Антгольці, а саме масстарт, у якому взяли 30 спортсменок.

• Всі три біатлоністки пройшли перший вогневий рубіж без хиб. Меркушина та Петренко вийшли на 14-й та 16-й позиції, а Джима – 19-ю, закривши всі п'ять мішеней на десять секунд повільніше.
  • Не виникло проблем в українських біатлоністок і на другій стрільбі – також всі п'ять мішеней закрито. І змогли відіграти одразу кілька позицій, які втратили ходом: Меркушина піднялася на 13-те місце, а Петренко та Джима – на 16-те та 17-те відповідно.
  • А ось першу стійку чисто відпрацювала лише Меркушина. Юлія Джима пішла на коло штрафу, а ось Ірина Петренко – на два.
  • Завдяки чистій стійці Меркушина пішла на четверте коло на дев'ятій позиції. Та у 25 секундах від місця у топ-3. Джима вийшла з кола штрафу 18-ю, а Петренко – 23-ю.
  • Меркушина мала можливість наблизитися до квіткової церемонії за підсумками останньої стрільби, але пішла на коло штрафу. Цей результат відкинув біатлоністку за межі топ-10.
  • Найкращою з українок у підсумку стала Юлія Джима, яка на останньому колі випередила Анастасію Меркушину – 13-те та 15-те місце відповідно. Останньою з українок фінішувала Ірина Петренко.

Переможницею гонки стала француженка Жюлія Сімон, яка на фініші випередила землячку Лу Жанмонно та швейцарку Лєну Геккі-Гросс.