Прима провалив масстарт на етапі Кубка світу з біатлону в Антгольці: результати чоловічої гонки

1019
Артем Прима. Фото: Google
В італійському Антгольці на шостому етапі Кубка світу з біатлону Україну у чоловічому масовому старті представляв українець Артем Прима, який фінішував на 30-му місці.

У масовому старті Україну представляв тільки Артем Прима. Спортсмен відібрався у масстарт за квотою топ-5 найкращих учасників етапу, отримавши 27-й стартовий номер.

Як виступив українець у масовому старті

• Артем Прима заробив два штрафні кола на першому вогневому рубежі, повернувшись у гонку на передостанньому місці.
  • На другій «лежці» наш співвітчизник припустився ще трьох промахів.
  • На «стійці» українець продовжив невдалу стрільбу – два штрафні кола. А на останньому вогневому рубежі зробив один промах.
  • У підсумку Прима посів останнє, 30-те місце, відставши від переможця на понад п'ять хвилин.

Хто виграв масстарт

Усі три призові місця дісталися Норвегії. Перемогу здобув Ветле Крістіансен. Друге місце у його співвітчизника Йоганнеса Дале-Ск'євдаля,  а замкнув топ-3 Вебйорн Соерум.